Jau galite registruotis į rudens stovyklą'Europos verslo reporteris'!

2014-06-19

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos Banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovykla rengiama jau trečią kartą. Jos tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

Norite kartu su žiniasklaidos profesionalais patobulinti profesinius įgūdžius? Domitės ekonomikos temomis ir norite betarpiškai pabendrauti su žinomais ekonomistais, politikais ir verslininkais? Ieškote naudingų profesinių kontaktų? Planuokite rudens darbus šiandien ir registruokitės jau dabar! Transportu iš Vilniaus ir Kauno, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis pasirūpins organizatoriai.

Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva įsijungs į euro zoną; tai atvers naujas galimybes Lietuvos ekonomikai, verslui ir gyventojams. Tad šių metų stovyklos tema – ką verslo reporteris turi išmanyti apie eurą?

Į stovyklą kviečiami žurnalistikos, taip pat ekonomikos, verslo ir politikos mokslų studentai, kurie turi ambicijų tapti nuomonės formuotojais viešojoje erdvėje. Tarp paskutinės stovyklos dalyvių, tuo metu studentų – lrytas.lt žurnalistas Edgaras Savickas, lėkštė.lt įkūrėjas Tomas Vonžodas, euroblogas.lt autorė ir VMG kūrybos vadovė Ieva Elvyra Kazakevičiūtė. Stovykla vyks kaimo turizmo sodyboje, kurios vieta bus paskelbta vėliau.

Stovyklos programa (atsisiųsti)

Ką turite padaryti, kad būtumėte į stovyklą?

Keliais sakiniais suformuluokite temos, kurią norėtumėte nagrinėti stovykloje, pagrindinius teiginius (iki 1000 spaudos ženklų) ir 3 klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti stovyklos pranešėjams. Registruokitės čia iki rugsėjo 19 d. 16 val. Apie atrankos rezultatus informacija bus paskelbta iki rugsėjo 25 d.

www.pazinkeuropa.lt informacija.